Wczasy z partnerem lub z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi szaleni oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To również całe co niemiara wspaniałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak w pewnych momentach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Comments are closed.